RARYTASY NA WIELKANOC

Nie wiemy, jak w tym roku będą wyglądać święta, ale możemy zadbać o to, by były smaczne. Niezależnie od tego, czy uda nam się świętować z bliskimi tuż obok, czy jednak na odległość, zawsze może połączyć nas dobry smak.

Świąteczne smaki przywodzą na myśl cudowne wspomnienia. Kolorowe, słodkie mazurki i serniki, jaja przygotowane na rozmaite sposoby, a także świąteczne pasztety, mięsa i inne specjały? aż ślinka cieknie! Zadbaj o to, by tegoroczne święta mimo wszystko były pełne pozytywnych emocji, a wiadomo, że do serca najlepiej trafić przez podniebienie.

Smaki jak za dawnych lat - gęsina

Gęsina w ostatnich latach wróciła do łask i na nasze stoły. Ten zapomniany staropolski specjał staje się coraz bardziej popularny. Dzisiaj możemy go spróbować także siedząc przy wielkanocnym stole. A może by tak pieczona gęsina? Prosty skład i tradycyjna receptura gwarantują bogactwo smaków. Gęsina to niepowtarzalny smak, który na zawsze będzie nam już się kojarzył ze świąteczną atmosferą.


Staropolskie specjały

A gdyby tak połączył nas smak, nawet gdy jesteśmy daleko? Wyślij swoim bliskim paczkę wielkanocną ze specjałami staropolskimi. Niezapomniane smaki zostały zamknięte w słoikach, zachowując swój aromat i bogactwo smaku. Możemy postawić na przykład na mięsiwo staropolskie, kiełbasę po świniobiciu czy inne staropolskie specjały, jak chociażby pieczona golonka. Wszystkie produkty są naturalne, mają krótki skład, nie posiadają za to polepszaczy i sztucznych dodatków.


Pasztety palce lizać!

Jeśli jesteś miłośnikiem pasztetów, to obecnie jest w czym wybierać. Możemy postawić na wspaniały pasztet z gęsi, a także delikatny w smaku pasztet cielęcy, który zadowoli bardziej wybredne podniebienia. Dobrym pomysłem jest także tradycyjny pasztet wiejski czy drobiowy. Z takimi przysmakami każde święta będą udane, a smaki połączą nas nawet na odległość.