Plasowanie ofert, opinie, czy sprzedawca do przedsiębiorca?

Plasowanie ofert/ pozycjonowanie produktów

Na AleZdrowo.pl oferty są wyświetlane według kolejności ich dodania przez sprzedawców.

Dodatkowo na stronie głównej w sekcji "polecane produkty" wyświetlane są promowane oferty. Oferty promowane są także wyświetlane na górze poszczególnych kategorii np. u masarza, w młynarza, w sadzie itd. W takim przypadku promowanie ofert oznaczone jest zieloną ramką dookoła wyświetlanego produktu. Promowanie może zostać wykupione przez danego sprzedawcę, a także może być ustalone przez administratora AleZdrowo.pl.

W przypadku wyszukiwania obowiązują takie same zasady wyświetlania ofert jak opisane powyżej.


Opinie/ komentarze

Komentarze widoczne są w sekcji "Oceny sprzedającego".

Komentarze Klienta mogą dotyczyć tylko Towaru, który kupił. Dodanie komentarza jest możliwe wyłącznie przez link udostępniany po dokonaniu zakupów oraz wysyłce zamówienia do Klienta.

Komentarze Użytkownika mogą dotyczyć tylko jego Ofert, ewentualnie Ofert innych Użytkowników, jeśli Użytkownik dokonał zakupu Towaru.

Użytkownik ani Klient nie może zamieszczać komentarzy sprzecznym z powszechnie obowiązującym prawem, naruszających godność osobistą lub obraźliwych, niedotyczących treści zawartych w Serwisie informacyjnym lub zawierających reklamę własnej lub cudzej działalności.

Użytkownik lub Klient publikuje komentarze na własną odpowiedzialność, tj. ponosi wyłączną odpowiedzialność cywilną lub karną za treści swoich wypowiedzi. Usługodawca może kontrolować treść komentarzy, moderować je lub usuwać komentarze o treści niezgodnej z Regulaminem.

Usługodawca informuje, że w Serwisie umieszczane są tylko opinie uzyskane od Klientów, a nadto, że zamieszcza wszystkie uzyskane opinie Klientów, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Usługodawca nie korzysta z opinii obcych czy sponsorowanych.


Czy dany Sprzedawca jest przedsiębiorcą?

To czy dany sprzedawca jest przedsiębiorcą można zweryfikować po kliknięciu w zakładkę "Sprzedający" wyświetlaną przy każdej ofercie. W przypadku wątpliwości w tym zakresie prosimy o przesłanie zapytania na adres: kontakt@alezdrowo.pl ze wskazaniem, którego sprzedawcy dotyczy pytanie.