Wystawianie ofert

Jak wystawić nową ofertę?

1. Zaloguj się na swoje konto na www.alezdrowo.pl i wybierz na panelu po lewej stronie zakładkę moje oferty.

2. Wybierz polecenie Wystaw ofertę. Wypełnij formularz dotyczący danych oferty, którą chcesz wystawić.

3. Postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na stronie. Następni kliknij Zapisz i przejdź dalej. Na ekranie pojawi się ekran Dodawanie oferty krok 2.

Dodaj zdjęcie główne i (opcjonalnie) zdjęcia dodatkowe wystawianych produktów, następnie kliknij Zapisz i przejdź dalej.

4. Pojawi się ekran Dodawanie oferty krok 3. W tym miejscu należy opisać produkt i podać podstawowe dane dot. produkcji, składu, itp.

Po zakończeniu opisu kliknij Zapisz i przejdź dalej.

5. Zostaniesz przekierowany do następnego okienka: Dodawanie oferty krok 4.


W tej części należy uzupełnić dane dotyczące akceptowanej formy płatności (przelew, za pobraniem, kartą, etc.), udzielanej gwarancji oraz możliwości i sposobu reklamacji. Po wypełnieniu wskazanych pól kliknij Zapisz i przejdź dalej.

6. Dane dotyczące formy przesyłki, jej kosztów oraz czasu realizacji należy uzupełnić osobno po zalogowaniu do swojego konta sprzedażowego w zakładce opcje dostawy. W przypadku odbioru osobistego należy zaznaczyć taką opcję i podać koszt 0,00 złotych. Dla poszczególnych typów przesyłki należy dodać odrębne pole, które Klient będzie mógł zaznaczyć w trakcie składania zamówienia (np. wysyłka UPS, DPD, paczkomaty, wysyłka chłodnicza).

7. Zakończyłeś /-łaś dodawanie oferty. W każdej chwili możesz edytować i modyfikować poszczególne informacje dotyczące wystawianych produktów. Możesz też reaktywować ofertę w dowolnym momencie.

8. Dodatkowo po zalogowaniu do konta na alezdrowo.pl widoczne będą pytania kupujących oraz oceny i komentarze.

9. UWAGA: ważna jest data, do której oferta będzie dostępna. Po upływie wskazanej daty oferta nie będzie wyświetlana w serwisie alezdrowo.pl. Oferta powinna być także oznaczona jako aktywna, aby była widoczna na stronie alezdrowo.pl.