Zakupy lokalne i regionalne

Alezdrowo.pl to wspólna platforma dla wszystkich dostawców, którzy produkują ekologiczną żywność i chcą dzielić się nią z mieszkańcami różnych części kraju. To miejsce również dla tych, którzy kochają dobre, zdrowe jedzenie i wierzą w to, że jakość produktów, z których przygotowujemy posiłki, ma fundamentalny wpływ na nasze zdrowie. Bo dobre jedzenie to nie tylko przyjemność, ale również troska o nasz organizm.

Jeśli jesteś producentem ekologicznej żywności - możesz tu znaleźć swoich klientów. Twoje produkty mogą jeść ludzie, którzy mieszkają nawet setki kilometrów od Ciebie. Alezdrowo.pl jest miejscem, w którym możesz z dumą prezentować światu swoje dzieła. Wiemy, jak ciężko pracują właściciele firm produkujących żywność - jak wymagająca jest to praca i ile energii i zaangażowania trzeba w nią włożyć. Dlatego tworzymy miejsce, w którym możesz sprzedawać swoje produkty - bez konieczności zakładania własnego sklepu internetowego i inwestowania dodatkowych środków. Jeśli posiadasz własny sklep internetowy alezdrowo.pl będzie dla Ciebie dodatkowym miejscem promowania i sprzedaży Twoich produktów. Możesz zajmować się tym, co kochasz - wytwarzaniem ekologicznej żywności. My zadbamy o to, by jej wartość doceniło jak najwięcej osób, które zechcą ją kupić.

Jeśli pasjonujesz się zdrowym stylem życia kochasz dobre, prawdziwe jedzenie - alezdrowo.pl to miejsce dla Ciebie. Znajdziesz tu produkty wspaniałych dostawców z różnych regionów Polski. Zakochaj się w ich zapachu, rozsmakuj w ich aromatach!

Jeśli cenisz każdą formę walki o dobro naszej planety, zapewne wiesz, jak ważna jest ekologiczna żywność. Produkowanie jej w sposób zgodny z naturą, bez użycia zbędnych chemicznych polepszaczy to krok w stronę dobrego w kwestii dbania o czystość Ziemi - naszego domu. Zamawiaj zatem jedzenie z dobrych, sprawdzonych źródeł.

Jak to działa?

  • Wyszukaj produkty, które Cię interesują - możesz przejrzeć stworzone przez nas zakładki na stronie lub skorzystać z okienka wyszukiwarki.
  • Przejrzyj ofertę produktów, które możesz zamówić przez naszą stronę. Wybierz te, które chcesz zamówić i umieść je w swoim koszyku.
  • Twoje zamówienie wędruje do każdej z firm, w której robisz zakupy. Otrzymają je dostawcy w różnych częściach kraju, jeśli decydujesz się na kupno jedzenia z różnych źródeł.
  • I już! Po kilku kliknięciach Twoje zakupy pakują gospodarze w różnych częściach Polski. Każdy z nich wysyła do Ciebie osobną paczkę. W ciągu kilku dni możesz się spodziewać dostawy swojego zamówienia i już zacząć rozkoszować się myślą o tym, jakie wspaniałe posiłki powstaną z poszczególnych produktów!

W łatwy sposób możemy pokazać drugiemu człowiekowi, jak bardzo ważna jest jego praca. To istotne dla każdego, by czuć się potrzebnym i wierzyć w to, że nasza praca jest dobra. Ludzie, którzy produkują zdrowe, ekologiczne jedzenie muszą wiedzieć, że ich praca jest fantastyczna! Jest wyrazem szacunku do natury, do ekologii i do ludzkiego zdrowia. Jest czerpaniem z tego, czym dzieli się z nami Ziemia, jest zbieraniem jej skarbów. Dzięki temu powstaje żywność BIO, którą możemy jeść bez obaw i dbać tym samym o zdrowie swoje i swoich najbliższych.