Załóż konto

1. Wejdź na stronę www.alezdrowo.pl i wybierz zakładkę Jak to działa, następnie w panelu po lewej stronie wybierz zakładkę Załóż konto lub kliknij ikonkę na środku ekranu Twoje konto. Zaloguj się.

2. Pojawi się ekran na którym należy wybrać opcję Zarejestruj się (na dole strony, po lewej).


3. Uzupełnij formularz swoimi danymi zgodnie z poleceniami. Pamiętaj o odhaczeniu wszystkich trzech informacji o zapoznaniu się z regulaminem i obsługą elektroniczną konta.


4. Po uzupełnieniu formularza kliknij Zarejestruj się. Po prawidłowej rejestracji automatycznie przejdziesz do informacji o wysłanym na twój adres e-mail (podanym podczas rejestracji) linku aktywacyjnym do konta. Przejdź do swojej skrzynki mailowej i aktywuj link zgodnie z instrukcją z maila. 


5. Zostaniesz przekierowany do strony logowania. Zaloguj się do swojego konta na www.alezdrowo.pl. Po aktywacji możesz kupować produkty na alezdrowo.pl, a historia zamówień będzie przypisana do Twojego konta.

6. W przypadku jeśli chcesz sprzedawać produkty na alezdrowo.pl należy aktywować konto sprzedawcy.  Wejdź w zakładkę Zmień typ konta - zostaniesz przekierowany /-a na stronę Rejestracja konta sprzedawcy wypełnij formularz zgodnie z instrukcją pojawiającą się na stronie. Zostaniesz poproszony /-a m.in. o dane takie jak telefon, adres (w przypadku klientów prowadzących sprzedaż w oparciu o działalność gospodarczą proszę wpisać adres z dowodu osobistego), nr konta (do rozliczeń z Przelewy24) oraz o określenie rodzaju działalności i branży, którą się zajmujesz. Pamiętaj o zaznaczeniu zgody na obsługę płatności przez firmę Przelewy24.

7. Następnie kliknij Zapisz. Zostaniesz przekierowany /-a na stronę firmy obsługującej płatności tj. Przelewy24 celem założenia konta do transakcji płatniczych i weryfikacji.

8. Wypełnij formularz zgodnie ze wskazówkami na wyświetlonej stronie Przelewy24. Zostaniesz poproszony /-a o potwierdzenie danych osobowych, wybór opcji oraz hasła dostępu, które musisz wymyślić.

Przechodzisz 5 etapów rejestracji 1) dane firmy, 2) reprezentanci i kontakt, 3) twoje sklepy (jeśli posiadasz), 4) akceptacja umowy, 5) aktywacja konta.

Przy akceptacji umowy należy odhaczyć zgody (wymagane dwie pierwsze).

Po prawidłowym zaznaczeniu zgód na ekranie pojawi się informacja o zakończonej rejestracji i prośbie aktywacji konta poprzez link wysłany na adres mailowy podany podczas rejestracji.

AKTYWACJA JEST KONIECZNA aby przejść do procesu weryfikacji niezbędnego do ostatecznej aktywacji konta. Firma Przelewy24 poprosi mailowo o przesłanie dowodu, a w przypadku rejestracji sprzedaży jako osoba fizyczna, dowodów tożsamości celem dokonania weryfikacji. W przypadku większej objętości plików zamiast zamieszczania ich w panelu Przelewy24 można je przesłać na adres: partner@przelewy24.pl. Weryfikacja może potrwać ok 2-3 dni roboczych. Po tym czasie powinna na podany przez ciebie adres mailowy przyjść informacja o zakończonej weryfikacji i ostatecznej aktywacji konta na Przelewy24.

Ponadto zostaniesz poproszony o przesłanie przelewu na kwotę 1,5 zł z numeru rachunku podanego w trakcie rejestracji sprzedawcy. Przelew ten po weryfikacji przez Przelewy24 jest zwracany na konto.

Po pozytywnej weryfikacji i ostatecznej aktywacji konta na Przelewy24 możesz wystawiać oferty ze swoimi produktami na www.alezdrowo.pl