O nas

Alezdrowo.pl to platforma, która jest miejscem spotkań miłośników pysznego, tradycyjnego jedzenia. Odnaleźć się tu mogą dostawcy fantastycznych, tworzonych w zgodzie z naturą produktów, a także ci, którzy chcą takie produkty kupować. Jedzenie od naszych dostawców jest wytwarzane zgodnie z recepturami, które nierzadko liczą nawet dziesiątki czy setki lat!

Stworzyliśmy tutaj miejsce dla specjalistów konkretnych dziedzin dotyczących produkowania jedzenia - to często niewielkie, rodzinne firmy, które wytwarzają wspaniałe rzeczy - ekologiczne, tradycyjne, uwodzące swoimi zapachami i smakami. Uważamy, że zasługują na to, by wiedziało o nich jak najwięcej ludzi! Dlatego tu, na naszej stronie, prezentujemy je Tobie, z radością zachęcając do ich spróbowania. Zatem ta strona to więcej niż sklep ze zdrową żywnością.

Niezwykle cenimy naszych dostawców i z dumą o nich opowiadamy. Tworzą zdrową żywność, opierając się na recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Angażują się w to ciężką pracą swoich rąk, przewyższając tym samym wielkich producentów. W każdym słoiku miodu, owocowych powideł czy w pysznym pieczywie jest więcej serca, niż moglibyśmy znaleźć na wszystkich sklepowych półkach! Na naszej stronie kupujesz bezpośrednio od ludzi, którzy z pasją produkują zdrową żywność. Kto inny zapakuje dla Ciebie pachnące wyroby mięsne, a gdzie indziej powędruje Twoje zamówienie na aromatyczne sery. Wiąże się to z opłaceniem odrębnych przesyłek, jednak możesz mieć pewność, że każdą z nich pakują dla Ciebie ludzie, którzy kochają to, co robią - kochają karmić innych pysznym, zdrowym, jedzeniem. Bo od ekonomii ważniejsze jest tu zdrowie, szacunek do natury i dbanie o nią, a także możliwość docenienia ludzi, którzy to robią.

Alezdrowo.pl to nie kolejny zwykły sklep z ekologiczną żywnością. Cenimy wagę ekologii w dzisiejszym świecie, dlatego wspieramy niewielkich, lokalnych producentów jedzenia. Nie używają oni ogromnych ilości chemii do wytwarzania swoich produktów. Robią to w zgodzie z naturą i z pełnym szacunkiem do tego, co natura ze sobą niesie. Powstaje z tego żywność BIO, z pomocą której możesz zadowalać swoje kubki smakowe, a także jeść zdrowo i zdrowo gotować najbliższym. To bardzo ważne, ponieważ "BIO" w dzisiejszym świecie oznacza nie tylko zdrowie, ale również szacunek do przyrody, do jej naturalnego rytmu. To wsłuchiwanie się w oddech Ziemi i korzystanie z tego, co natura potrafi dawać człowiekowi.

Na naszej stronie znajdziesz coś dla siebie, jeśli szukasz jedzenia, które nie tylko dobrze smakuje, ale również jest zdrowe i ekologiczne. Pozwalamy na odejście od wyrobów wielkich producentów. Chcemy, by ludzie, którzy dodają do produkowanej przez siebie ekologicznej żywności całą pasję i zaangażowanie, mogli oferować ją szerszemu gronu. Pragniemy, by Polska dowiedziała się o nich i zechciała docenić ich wspaniałą pracę. Dlatego tworzymy miejsce, w którym mogą swoje produkty zaprezentować. Bo Alezdrowo.pl to troska o ekologię, o niewielkie, rodzinne firmy wytwarzające jedzenie, a także o tych, którzy je spożywają.