1 z 3 następna
Zimowa rozgrzewka
Gdy za oknem pada śnieg, mróz osiada na gałęziach drzew, a na drodze zaczyna się ślizgawica, warto zaszyć się w domu z rozgrzewającymi przysmakami. Poznaj nasze sposoby na zimową rozgrzewkę!
Prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Co im posmakuje?
Co lubili jeść nasi dziadkowie będąc młodymi ludźmi i czy smaki z ich dzieciństwa istnieją we współczesnym świecie? Dajemy Wam pomysły na fantastyczne prezenty!
Jaki będzie w tym roku wigilijny stół?
Makaron z owocami morza, sushi, dorsz w porach, warzywne paszteciki zamiast krokietów? coraz częściej odchodzimy od tradycyjnych wigilijnych potraw. Dlaczego? Szukamy czegoś więcej niż tylko smaków, jakie znamy od lat. Lubimy eksperymentować i lubimy dobrze zjeść.
Karp królem polskich stołów
Zjadamy około 20 ton karpia rocznie, to niewiele zważywszy, że to najbardziej popularna ryba podczas świąt Bożego Narodzenia. Według badań rynku, coraz chętniej sięgamy po ryby morskie i zastępujemy nimi tradycyjnego karpia. Ale czy słusznie?
Cudowne drzewo. Czyli o tym, dlaczego warto spojrzeć na lipę
Lipa to gatunek drzewa, który często spotykamy na swojej drodze. Często także nie doceniamy jego obecności. Tymczasem ta roślina to prawdziwa skarbnica zdrowia. I co najważniejsze, na naszej platformie kupicie kilka interesujących produktów z lipą w składzie.
Prezent na Mikołajki? Podaruj miłość i zdrowie!
Czy można mieć coś bardziej wartościowego od zdrowia? Czy zdrowie, które jest tak pożądane, można komuś podarować? Na pewno warto spojrzeć na ekologiczne produkty spożywcze, wszak dobrze skomponowana dieta może całkowicie odmienić życie i poprawić kondycję zdrowotną.
Wygodnie, bezpiecznie, smacznie! CZAS NA E-ZAKUPY
Zakupy w internecie mają mnóstwo zalet. Dzięki usługom elektronicznym oszczędzamy czas, pieniądze, gwarantujemy sobie bezpieczeństwo w czasie epidemii, czy też w końcu mamy dostęp do setek produktów, które trudno znaleźć w tradycyjnym sklepie. Poniżej przedstawiamy argumenty przemawiające za e-transakcja
Słodki smak zdrowia?
Czy czekolada, to słodki narkotyk? Niektórzy uważają, że owa czekolada uzależnia i mają rację? ten smak i zapach? trudno go zastąpić. Czekolada posiada także wiele właściwości: poprawia nastrój i dodaje energii. Jest też źródłem zdrowia.
Polacy piją mało soków. Czas to zmienić!
Polacy, według badań, w dużej mierze nie wierzą, że soki są zdrowe. Efekt? Jesteśmy europejskimi średniakami jeśli chodzi o spożycie soków, co według WHO, chluby nam nie przynosi. Nie ma żadnych wątpliwości, że przyszedł czas na zmiany.